Creative Swap – Çevrimiçi Değişim Fotoğraf Projesi – Ücretsiz Başvurun!

Creative Swap

Çevrimiçi değişim fotoğraf projesi

  • 11 – 19 Temmuz
  • Türkiye – Almanya / Online
  • 18- 26 yaşındaki gençler
  • ücretsiz
  • Katılmak için: katadromart@gmail.com

“Creative Swap” katılım için ihtiyacınız olan tek şey, cep telefonu kamerası ve internet. Fotoğraf, sosyal medya ve heyecanlı bir çevrimiçi alışverişiyle ilgilenen Türkiye ve Almanya’daki gençler (18- 26 yaş arasında) bu projeye katılabilir. Proje kapsamında ekipler halinde çalışacağınız online atölyelere katılacak ve fotoğraf çekme deneyimleri kazanacaksınız. Proje sonunda ortaya çıkan fotoğraflardan bir sosyal medya fotoğraf sergisi oluşturacağız. Toplamda üç atölyeden oluşan projeler akşam saatlerinde başlayıp 1-2 saat sürecektir. Proje etkinlikleri tam zamanlı olmadığı için, eğitim ya da çalışma hayatınız etkilenmeyecek.

Atölyeler, Berlin’de bulunan ve uluslararası medya alanında çalışan, Friendzone Studio adlı kreatif bir ajanstan,  Charlotte (fotoğraf), Flor (tasarım) ve Marie (konsept) tarafından yürütülecek. Projenin dili İngilizcedir.

Projeye katılmak isterseniz  katadromart@gmail.com e-mail adresine, adınız, soyadınız, yaşınızla, birlikte kendinizle ilgili kısa bir bilgi, projeyle ilgilenme nedeninizi ve varsa instagram hesabınızın linkini göndermeniz yeterli. Başvurularımızı değerlendirmek için sabırsızlanıyoruz.

Proje Friendzone.Studio ve Maviblau tarafından Katadrom Kültür, Sanat ve Sosyal Politikalar Derneği işbirliğiyle ve Alman – Türk Gençlik Köprüsü desteğiyle gerçekleştirilmektedir.

 

ETKİNLİK SAYFASI:

https://www.facebook.com/events/274647373860282/