Screening Schedule / Gösterim Programı

 

Please click on the film title to go to film page.
Filmin sayfasına gitmek için lütfen film adının üzerine tıklayın. 

Please click the link below to download the festival program in pdf format.
Festival programını pdf formatında indirmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

SCHEDULE

Utopia / Ütopya
Age Of Reason, The Mathilde Petit France 2016 15
An Elephant On The Moon Benjamin Barthélémy France 2016 9
Coriolis Robert Banning, Laura Staab Germany 2016 3
Happy Without Money Mahyar Hamidian Germany, Iran 2016 15
Happyman Sergey Tsyss Russia 2016 11
Nosztalgia Vanessa Malheiros, Wayner Tristao Brazil 2016 3
Unlink Raphael Toth Brazil 2016 5
Winsome, The Chris McGuiness Australia 2016 7
Yarn, The Gökçe Pehlivanoğlu Turkey 2016 11
 
Cultural Insights / Kültürel Bakış
A Night in March Minster Joseph France 2016 16
Backstreet Tales Daniele Cambria Italy 2016 5
Brown Guys Do – All İn The Family Maninder Chana Canada 2016 2
Čhavo Jaro Minne UK, Romania 2016 4
Huh Ira Vilkova Russia 2016 15
Namnam Buknyeo Yana Lekarska Bulgaria 2016 10
Whatever The Weather Remo Scherrer Switzerland 2016 12
 
Grey-Green / Gri-Yeşil
Absorbed Dimitris Armenakis Greece 2017 9
Another Story About The Elephant Man Tom Elliot Garrett United Kingdom 2017 3
Below 0° Itai Hagage, Jonathan Gomez Costa Rica 2016 5
Charlie’s Buck Teeth Esther Lalanne, Xing Yao, Valentin Sabin, Camille Verninas, Chao-Hao Yang France 2016 6
Choice, The Frederico Brígida Portugal 2016 2
Great Forest, The Marli Lopez-Hope Australia 2016 12
Habitat Marcel Barelli Switzerland 2016 2
Little Thing Or Kan tor Israel 2016 5
Long Exposure Jessica Johnston Canada 2016 7
What Weee Are – Weeedroponics Alessio De Marchi, Alessandra Turcato Italy 2016 5
Wild Animals Yarden Taube Israel 2016 3
 
Kaleidescope/ Kaleydoskop
Stray Animals Maju de Paiva Brazil 2016 14
Shala João Inácio Brazil 2016 11
Music Lessons Daria Sevostyanova Russian Federation 2016 3
Heaven of Children Amir Masoud Soheili Indonesia, Iran 2016 5
Laleh Complex Komeil soheili Iran 2016 21
Hasti Kamal Parnak Iran 2016 10
 
Ridicule / Gülünç
69SEC Laura Nicolas Belgium 2016 2
Djinn Tonic Domenico Guidetti Italy 2016 14
Homegirl, The Iván Sáinz-Pardo Germany 2016 4
Las Meninas Dániel Béres Austria 2016 15
Offenbacher Tatiana Fedorovskaya Russia 2016 10
Onionskin Reetta Elviira H Finland 2016 4
Resistance Zucchinis Mélissa Idri, Benoit Lecailtel, Ivana Ngamou, Côme Balguerie France 2016 6
Social Snafu Perez Bros United States 2017 2
Spotlight Otalia Causse France 2016 3
Uncle Fabien Luszezyszyn France 2016 11
Var är Thon? Antti Polojärvi, Einari Paakkanen Finland 2016 6
 
Sensational Beats / Ritmik
5 Moons, The Léa Fabreguettes France 2016 4
Balance Gábor Ulrich Hungary 2016 5
Call, The Joshua Ortiz United States 2017 8
Fears Nata Metlukh Canada 2016 2
Hands Ivanildo Soares Brazil 2017 2
How Art You Kimberly Berckmoes Belgium 2016 5
Libertè Ana Leonard Schulz Germany 2017 4
Life As A Rhizome Lisi Kieling Brazil 2016 14
Tomato Fields Forever Jaime García Parra Spain 2016 5
Trio John Graham Canada 2016 3
Venus Man Trap Lucy Soutter United States 2016 3
Vicious Cycle Michael Marczewski United Kingdom 2017 4
 
So Far, So Close / Çok Uzak, Çok Yakın
35 Mustafa Efelti Turkey 2016 9
20 Kicks Dimitar Dimitrov Bulgaria 2016 6
Angle khaled Albayati Iraq 2016 4
April Rodrigo Canet Spain 2016 4
Building No.13 Amir Gholami Iran 2016 11
Ethnophobia Joan Zhonga Greece, Albania 2016 14
Hey Sweetheart! Sonia Méndez Spain 2016 7
South Pole Emin Akpınar Turkey 2016 5
 
Umbrella / Şemsiye
Bill, The Luciano Nacci Argentina 2016 6
Bread of Life Sergio García Locatelli Spain 2016 7
Minus One Mary Grigoryan Armenia 2016 11
Other, The Anastasia Rizou Greece 2016 8
Stutterer Bugibayev Ayan Kazakhstan 2016 15
Symbiotic Stefania Giannikou Greece 2016 7
Time for Tea Bob Yang Brazil 2016 20

 

 

Advertisements