ART COLONY HAFTA SONU EĞİTİMLERİ VE GÜZ SİNEMA KAMPI BAŞVURULARI BAŞLADI

Detaylı bilgi http://www.katadromartcolony.com adresinde.

Katadrom Art Colony, bütün bir yıl boyunca sürdürmeyi planladığı hafta sonu eğitimlerinin çalışmalarına başladı. Cuma akşamından başlayıp Pazar akşamına -ve bazılarında Pazartesi sabahına- dek sürecek olan eğitimler kendi alanlarında isim yapmış, tecrübeli profesyoneller tarafından hazırlanıp verilecek. Sonbahar – Kış dönemi için planlanan ilk eğitimler storyboard çizimi, dizi senaryosu yazarlığı ve kamera önü oyunculuğu konularına yönelik.

EĞİTİMLER

GÜZ SİNEMA KAMPI

6 Gün 

KAMERA ÖNÜ OYUNCULUĞU

2 Tam gün – 14 saat

DİZİ SENARYOSU

2 Gün – 10 saat 

STORYBOARD ÇİZİMİ

2 Gün – 10 saat 

Kasım Ara Tatilinde Sinema Kampı

Ağustos ayında yapmış olduğumuz Yaz Sinema Kampı etkinliği katılımcılardan çok iyi değerlendirmeler aldı ve bizi etkinliği devam ettirme konusunda heveslendirdi. Art Colony Sinema Kampları sinema konusunda önceden bir bilgi ve deneyimi olmayan amatörlere yönelik bir eğitim çalışmasıdır. Sinemaya tutkun bir seyirci iseniz bu eğitim filmlerin yapım sürecini kavramanızı ve izlediklerinizden daha çok zevk almanızı sağlayacaktır. Sinema alanında çalışmak, bu alanda kariyer yapmak niyetinde olanlar içinse iyi bir başlangıç oluşturacak, seçmek istediğiniz alt alana karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Yönetmenlik, senaryo yazarlığı, kurgu ve film yapımcılığı konularında uygulamalı ve yoğun dersler içermekle birlikte sinema kampı, kıran kırana geçen sessiz sinema yarışmaları, canlı müzik dinletisi, film geceleri ile eğlenceli bir kamp ortamını yaşatıyor. 

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN

http://www.katadromartcolony.com