Bir Varmış Bir Yokmuş Film Günleri ikinci yılında 1- 2 Kasım 2019 tarihlerinde / 2nd Lost and Found Film Days 1-2 November 2019.

 

 

 

Bir Varmış Bir Yokmuş Film Günleri ikinci yılında 1- 2 Kasım 2019 tarihlerinde yeniden SALT Beyoğlu’nda. 

https://lostfoundfilmdays.com/

Sinema, Tarih ve Akademiyi bir araya getiren; günümüzde artık var olmayan, yok olmuş veya isim ya da rejim değiştirmiş ülkeleri, kültürleri, sinema akımlarını, kişileri vb olguları konu alan, bu ülke, akım veya kültürlerin geçmişteki ve günümüzdeki durumlarını ve tanıklıkları aktaran film gösterimlerinden ve akademik tartışmalardan oluşan bir Bir Varmış Bir Yokmuş Film Günleri, Katadrom Kültür Sanat ve Sosyal Politikalar Derneği tarafından SALT’ın iş birliğiyle 2. Kez düzenlenecek. 

1-2 Kasım 2019’da SALT Beyoğlu Açık Sinema’da buluşmak üzere!

 

**********************

2nd Lost and Found Film Days will take place at SALT Beyoğlu between 1-2 November 2019.

https://lostfoundfilmdays.com/

Lost and Found Film Days, an encounter of cinema, history, academy, politics, shows films of the countries  once were major players in the global politics and no longer exist. The screenings of the films from and about the countries like, East Germany, Iran before the Islamic Revolution, East Pakistan, Countries from the Soviet Union , Czechoslovakia and countries from the world history will be enriched with the academic opinions and testimonials. Lost and Film Days is organized by Katadrom Arts and Culture and Social Politics Association in cooperation with SALT for the second time in Istanbul. 

 

KATADROM Kültür Sanat ve Sosyal Politikalar Derneği
KATADROM Culture Art and Social Politics Association

www.katadromart.com
www.lostfoundfilmdays.com
https://www.facebook.com/LostFoundFilmDays
https://www.facebook.com/KatadromArt/